Сучасна школа – майбутнє Дніпропетровщини (Фото)

Перший заступник  голови Дніпропетровської облдержадміністрації  Олег Кужман зустрівся з педагогами школи №35 Кам’янського. Відбулася відверта розмова про впровадження стратегії «Нова українська школа». Як наголошує Президент України Петро Порошенко , нова українська школа  — це шлях до європейського майбутнього держави.

 Вчителі поділилися тими труднощами, які доводиться долати у процесі навчання і виховання дітей. За час впровадження нової шкільної стратегії, педагогічний колектив напрацював власний досвід роботи з обдарованими дітьми  та дітьми з особливими потребами. У школі навчається 463 учні, з них 89 діток підвозить шкільний автобус.

Школа має економічний профіль. Цього року вона відзначила своє 60 ліття. Тут першими створили музей АТО. Учні 35 школи посіли перше місце на міських змаганнях з баскетболу. Школа має свої традиції.

Сьогодні у школі два перших класи, у яких навчаються 58 учнів. Вчителі звернулися до Олега Миколайовича з проханням перейняти досвід Солонянської та інших опорних шкіл області, щодо створення сучасних зон дозвілля школярів.

Олег Кужман ознайомився з роботою комп’ютерного класу. Обладнання для них, а саме: 3 інтерактивні комплекси та інше сучасне обладнання у 35 школі придбали за рахунок коштів обласного бюджету. За рахунок державного бюджету було оновлено меблі та придбано підручники.

За останні роки у Кам’янському реконструйовано середню загальноосвітню школу № 37 (вартість проекту більш ніж 5 млн. грн.) відкрито басейн у ліцеї №15(вартість проекту більше 7 млн. грн.), реконструйовано басейн у дитсадку № 44 (вартість проекту більше 2тис. грн.), капітально відремонтовано школу № 42 вартість проекту 5 тис. грн.) відкрито першу в місті школу робототехніки.