Талановита письменниця з Кам’янського перемогла у літературному конкурсі (Фото)

На Дніпропетровщині оголосили імена переможців першого обласного патріотичного літературного конкурсу, який проходив наприкінці 2016 року. Досвідчені письменники і молоді автори-початківці у поетичних та прозових рядках розмірковували про подвиги героїв минувшини та сучасності.

На конкурс подавалися оригінальні авторські матеріали, які раніше не друкувалися. Творчі доробки оцінювала конкурсна комісія: звертала увагу на оригінальність, креатив та тематику творів (усього було подано більше 100 робіт). Серед найкращих – і поетеса Марія Дружко з Кам’янського, адже у  неї перше місце в номінації «Поезія».

літературний конкурс

«Подала на конкурс патріотичну лірику «Дорога додому». Це вірші, присвячені подіям в зоні АТО і пов’язані з моїми близькими, які були чи знаходяться там. Вірші народжувалися важко. Вважаю, письменник постійно повинен бути з народом. Перше місце – це приємно!», – каже Марія Дружко. Про це повідомляють у  прес-службі міськради.

Марія Дружко

Серед прозаїків перемогу одержав письменник із Дніпра Володимир Кільченський. На конкурс він представив витяг із своєї трилогії «Присмак волі».

«У книзі зображені історичні часи за Богдана Хмельницького, боротьба України за волю 450 років тому, – зазначив літератор. – Зараз працюю над книгою «За київським часом». Вона – про мужніх військових льотчиків, які захищають українську землю на Донбасі».

літературний конкурс

Переможці та призери отримали дипломи й грошові винагороди. Твори переможців та лауреатів увійшли до альманаху «Степова Еллада», який видали за підсумками літературного конкурсу. У літературно-художньому виданні – понад 200 сторінок. Його уже можна знайти на полицях бібліотек області.

Добавить комментарий