Тепловики Дніпропетровщини почали розраховуватися з газовими боргами

У квітні тепловики Дніпропетровщини сплатили 321 мільйон гривень за газ. Обіцяють не збавляти темпів й щомісяця розраховуватися з боргами. Про це повідомили в управлінні паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації.

Опалювальний сезон завершився у березні. Протягом квітня газ теплопостачальні підприємства не споживали, однак розраховувалися зі старими боргами. На сьогодні вони завинили понад 4 мільярди гривень.
У квітні тепловики регіону погасили 321 мільйон гривень. У лютому та березні вперше за останні роки оплатили все місячне споживання та частково почали погашати колишні зобов’язання.

«Ми пояснили керівникам міст та теплопостачальних підприємств: відповідальність за тепло в людських оселях на них. ОДА більше не буде домовлятися про відстрочення платежів, про поновлення газопостачання. За недбалий менеджмент комунальних підприємств теплопостачання та колосальні борги – відповідальність на очільниках міст. Нас почули. Вперше за кілька років підприємства знайшли кошти, щоб почати розраховуватися з боргами», — наголосив очільник регіону Валентин Резніченко.

На початку року Дніпропетровська ОДА взяла під свій контроль критичну ситуацію з газовими боргами. Під час наради в облдержадміністрації очільники підприємств та мери міст пообіцяли сплачувати газові рахунки. У лютому та березні підприємства повністю розрахувалися за місячне споживання. У квітні тепловиками сплачено 321 мільйон гривень, однак газ цього місяця не споживався. Загалом протягом 2016-го розрахунки теплопостачальників за газ зросли на 40%.

Добавить комментарий