Тисячі людей підтримали Блок Вілкула щодо введення на Дніпропетровщині безплатної страхової медицини

Дніпропетровська область першою в країні запровадить страхову медицину на рівні регіонів після перемоги Блоку Вілкула «Українська перспектива» на виборах.

Блок Вілкула «Українська перспектива» збирає підписи за введення в області безкоштовної для людей страхової медицини. Вже тисячі жителів Дніпра, Кам’янського, Новомосковська, Павлограда, Марганця, Покрова та інших міст підтримали програму Олександра Вілкула та команди Блоку «Українська перспектива».

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Люди кажуть, що так звана «реформа Супрун», яку продовжила чинна влада, призвела до того, що лікуватися стало дуже дорого, а самі лікарні – в занепаді.

Блок Вилкула

Галина – соцпрацівниця із Новомосковська, поставила підпис на підтримку програми Олександра Вілкула. Жінка говорить: «До лікаря важко потрапити, хіба що в приватних клініках за великі гроші. Наші люди відпрацювали по 20-30 років, втратили здоров’я, а тепер не можуть дозволити собі необхідне лікування – грошей вистачає тільки на продукти. Я підтримую Вілкула, бо він виступає за страхову медицину, яка дуже потрібна людям».

Блок Вилкула

У Блоці Вілкула впевнені: не можна чекати, доки центральна влада розвалить медицину остаточно. Потрібно вводити страхову медицину на рівнях міст і Дніпропетровської області.

Лідер Блоку «Українська перспектива» Олександр Вілкул зазначив: «За рахунок обласного бюджету страховки отримають діти, пенсіонери, соціально незахищені та працівники бюджетних організацій. А робітники – за рахунок підприємств, на яких працюють».

Блок Вилкула

Вілкул упевнений, що введення безплатної для людей страхової медицини – це єдиний реальний механізм підвищення якості  медичного обслуговування і заробітної плати медикам, а також створення умов для залучення інвестиції в галузь охорони здоров’я.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!