Три головні ознаки, що ви п’єте надто мало води

Вода – чудовий напій, в якому немає цукру та калорій і який так важливий для нашого організму. Однак як зрозуміти, чи достатньо рідини на день ви отримуєте?

Лікар Стюарт Галлоуей, експерт з гідратації, перерахував три головні симптоми зневоднення. Перший – це неприємний запах з рота, про що багато хто може не здогадуватися. Крім цього, до таких ознак належать сухість у роті та темна сеча. На думку фахівця, ці попереджувальні сигнали не можна ігнорувати, повідомляє “Країна здоров’я“.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

До того ж, брак води може призвести до проблем зі здоров’ям. Наприклад, до запорів, головного болю, м’язової втоми, інфекцій сечовивідних шляхів. Через останнє можуть виникнути ускладнення на кшталт сплутаності свідомості, гострого пошкодження нирок тощо. Усе це може призвести до госпіталізації чи падіння, особливо в старших.

Представники Центрів з контролю та профілактики захворювань (CDC) зазначають, що через зневоднення у людини можуть виникнути перепади настрою, утворитися каміння у нирках. Думати вона може недостатньо ясно.

Завдяки отриманню достатньої кількості води організм краще контролюватиме температуру тіла. Також краще функціонуватимуть суглоби та спинний мозок.

Крім того, завдяки воді з організму через піт, сечовипускання та дефекацію виводяться відходи.

фото із відкритих джерел

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!