ЦНАПи Дніпропетровщини продовжують надавати адмінпослуги

ЦНАПи Дніпропетровщини продовжують надавати адмінпослуги. На сьогодні майже всі центри працюють. Про це розповів на брифінгу заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний.

«ЦНАПи області працюють. Субсидії, виплати при народженні дітей, одиноким матерям та малозабезпеченим – всі ці послуги можна отримати», – сказав Іван Начовний.

Нині в Україні зупинили роботу Єдиного державного демографічного реєстру. Це зробили для того, аби зберегти під час війни персональні дані та запобігти несанкціонованому проникненню до них. Тому біометричні паспорти тимчасово не оформлюють. А ще не реєструють речові права на нерухомість, юридичних осіб та ФОПи.

«Недоступна наразі й онлайн-послуга «єМалятко». Зареєструвати народження дитини можна у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану», – додав Іван Начовний.

Він порадив мешканцям перед візитом до ЦНАП зателефонувати до центру. Аби дізнатися, чи працює він. Уточнити графік роботи офісу й можливість отримати ту чи іншу послугу.

Центри адмінпослуг області активно долучаються до волонтерської роботи. Наприклад, у ЦНАП Кам’янського збирають допомогу військовим тероборони. У ЦНАП Покровського знаходиться пункт видачі одягу біженцям. У ЦНАП Перещепиного приймають речі першої необхідності.