Творчі роботи школярок з Дніпропетровщини визнали кращими

Дівчата з Кривого Рогу – восьмикласниці Юлія Ковальова та Вікторія Бевз – перемогли на всеукраїнському конкурсі учнівської творчості. Їхні роботи визнали кращими у номінаціях образотворче та декоративно-прикладне мистецтво. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Цьогоріч на обласний етап конкурсу вихованці мистецьких шкіл Дніпропетровщини подали майже 50 робіт. Серед них журі визначило 10 найкращих – їх відправили до Києва на фінал. Вітаємо переможців!», – сказала начальниця управління культури, туризму, національностей та релігій Дніпропетровської ОВА Наталія Першина.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Дитячі роботи оцінювало фахове журі. Відомі народні майстри та провідні викладачі мистецьких шкіл України.

Серед переможців – 15-річна Вікторія Бевз з Кривого Рогу. Вона – випускниця школи мистецтв №1. У номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» дівчина відзначилася з витинанкою «Інгулець і Саксагань. Зустріч».

«Символічна робота. У ній – алегоричне зображення історії нашого краю. Дві річки, Інгулець та Саксагань – це хлопець та дівчина. Обидва – у традиційних костюмах, з рушниками й паляницею. Позаду них – національне багатство: поля пшениці та копалини», – розповіла викладачка школи мистецтв №1 Тетяна Боброва.

Випускниця криворізької музичної школи №4 16-річна Юлія Ковальова перемогла у номінації «Образотворче мистецтво». З картиною «Місяць на небі, зіроньки сяють…».

«Це графіка на тонованому картоні. Сюжет – за мотивами української пісні. Робота символічна: козак – в образі місяця. А дівчина, яка пливе у човні – ніби зоря», – поділилася викладачка музичної школи №4 Інна Омельченко.

Конкурс учнівської творчості проводять щороку, аби популяризувати ідеї соборності України. А ще – творчу спадщину Тараса Шевченка.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!