У Дніпрі чоловік хотів дати хабара поліцейським (ВІДЕО)

Днями, на одній з центральних вулиць Дніпра, патрульні зупинили авто, водій якого порушив правила дорожнього руху. Було проведено розгляд справи та повідомлено громадянину про винесення постанови. Проте, особа запропонувала вирішити питання зі штрафом на місці, без складання адміністративного протоколу, повідомляють у прес-службі поліції.

Водія було попереджено про відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди та винесено постанову за порушення правил дорожнього руху.

Нагадуємо, що згідно статті 369 Кримінального кодексу України «Пропозиція чи обіцянка службовій особі надати їй або третій особі неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за вчинення чи невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає таку вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища — караються штрафом від п’ятисот до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавленням волі на той самий строк».

ВИДЕО https://www.facebook.com/dnipropolice/videos/1660558667570075/

Добавить комментарий