У Дніпрі для переселенців влаштували безкоштовну екскурсію

У Дніпрі для переселенців влаштували безкоштовну екскурсію. Традиційно їх знайомили з історією центральної частини міста. Але вперше до маршрутного листа додали нову локацію — Університет митної справи та фінансів.

«Місяць тому наш Туристичний інформаційний центр вирішив таким чином познайомити переселенців з історією Дніпра, а саме центральною його частиною, і тим самим хоч на якийсь невеликий проміжок часу відволікти від негативних думок. Це вже п’ята екскурсія, яку ми проводимо. Крім цього, до нас долучились представники Університету митної справи та фінансів, які і розказують історію міста та про свій університет, що, до речі, має цікаву експозиційну діяльність», – зазначила начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

Під час екскурсії гостям міста розказали про заснування та розбудову Дніпра, і, звичайно, про його сучасний аспект.

«Ми познайомили переселенців з історією центральних вулиць міста, зокрема з вулицею Єфремова, бо там розташовані дві найстаріші будівлі міста. Також показали нашим гостям цікавий будинок на Вернадського – «Будинок диявола». Про нього ходять тисячі легенд. І, звичайно, не можна оминути увагою сучасні бульвари міста, які були створені за останні роки: сім терас на Яворницького, Катеринославський бульвар і пам’ятник Атланту на вул. Південній», – зазначив гід, доцент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Університету митної справи та фінансів Костянтин Горб.

До екскурсії приєдналась переселенка з Маріуполя Галина Чепайкіна. Жінка каже, що до війни Дніпро трохи знала, адже часто приїжджала в гості до своїх дітей. Але їй хотілось познайомитись саме з історією міста.

«Це вже моя не перша екскурсія, адже мені цікаво знати все про місто. І хочу сказати, що за два місяці життя у Дніпрі уявлення про нього повністю змінилось. Особливо в плані культурних та історичних цінностей. Бо раніше, коли ми до війни приїжджали сюди на кілька днів, ми ніяк не могли відчути дух міста, а за останній місяць ми зрозуміли, що воно цікаве не тільки з точки зору сучасності, але й історії», —зазначила пані Галина.

Екскурсії проводять раз на тиждень. Долучитись можуть як переселенці, так і мешканці Дніпра. Записатись можна за номером: 067 602 60 90.