У Дніпрі компенсуватимуть майже половину витрат ОСББ

У Дніпрі компенсуватимуть майже половину вартості масштабних енергоефективних ремонтів в ОСББ за програмою «Енергодім». Місто заснувало спеціальну програму. Така компенсація розпочнеться вже з 2022 року. І навіть на стадії підготовки програми бажають взяти участь вже з півтори сотні об’єднань, – діляться в управлінні з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради.

«Компенсація для ОСББ, що беруть участь в ініціативі Фонду енергоефективності «Енергодім», – це продовження програми співфінансування, яка наразі діє у місті. Таким об’єднанням з міського бюджету виділятиметься грант в 30 % від вартості майбутнього ремонту. Крім того, надаватиметься ще 20 % так званого револьверного фонду. Гроші учасники зможуть повернути протягом декількох років. Завдяки цій програмі об’єднання зможуть робити капітальні ремонти у своїх будинках», – поділився начальник організаційно-правового відділу управління самоорганізації населення Дніпровської міської ради Павло Головаха.

Готуються подавати документи до участі у програмі «Енергодім» і мешканці ОСББ на ж/м Сокіл-1 (будинок № 6). В об’єднанні два під’їзди – 72 квартири. Тут за програмою співфінансування вже повністю утеплили будинок. Ще замінили вікна та труби опалення.

«Ми вже відчули на позначці термометра, що стало тепліше на 3-5 градусів у будинку. На черзі – зробити тепловий пункт. З його допомогою зможемо керувати системами теплоспоживання (опаленням, гарячим водопостачанням, вентиляцією)», – розповіла голова ОСББ Світлана Дьоміна.