У Дніпрі комунальні служби підготувалися до зимового періоду (фото)

У Дніпрі комунальні служби цілком готові до роботи у зимовий період. З випадінням снігу спеціальна техніка виїжджатиме на міські автошляхи, тротуари, дворові території, а також на маршрути електротранспорту. На комунальному підприємстві «Дніпровський електротранспорт» підготовлено понад 60 одиниць спеціальної техніки, яка працюватиме взимку для очищення колій, контактної мережі тощо.

спецтехніка_Дніпро

«У цілковитій готовності 14 снігоприбиральних трамваїв. Вони, окрім видалення опадів, ще й видувають вологий сніг і воду. Також цілком готові інші машини, які працюватимуть для запобігання аварійним ситуаціям на трамвайних і тролейбусних маршрутах. Це екскаватори, тягачі, КРАЗи, машини з вишками, сучасні гідропідйомники. Підприємство заготовило 800 тонн піску та 10 тонн солі», – розповів головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий.

спецтехніка_Дніпро

За словами начальника депо № 3 КП «Дніпровський електротранспорт» Юрія Авраменка, до роботи взимку спецтехніку готували у весняно-літній період: «За кожною спецмашиною закріплені бригади з водіїв, слюсарів, ремонтників, майстрів. Машини, спецвагони пройшли певний вид поточного чи капітального ремонту, виконано ревізію щіткового та механічного обладнання (редукторів, тягових двигунів) тощо».

спецтехніка_Дніпро

Тим часом у місті для розчищення та посипання доріг взимку підготовлено 160 одиниць спеціальної техніки, заготовлено понад 26 тисяч тонн протиожеледної суміші.

спецтехніка_Дніпро

До роботи взимку готові і служби, які обслуговують прибудинкові території. Так, наприклад, ТОВ «К.О.Д», яке прибирає червоні лінії, пішохідні доріжки, прибудинкові території Соборного й Індустріального районів міста, має у наявності як техніку, так і персонал.

спецтехніка_Дніпро

«Маємо чотири трактори на два райони, 119 двірників, які укомплектовані усім необхідним інвентарем. Для оброблення територій завезено 160 тонн посипальної суміші. Допомагатимуть двірникам дві мобільні бригади, у наявності яких льодоруби, мінімашини для прибирання снігу», – додав директор підприємства Максим Дегтяренко.