У Дніпрі на вулиці Леваневського кипить робота (Фото)

У Дніпрі тривають планові ремонти трамвайних колій. Так, на вулиці Леваневського, на ділянці від просп. Нігояна до вул. Шухевича, комунальники закінчують капітальне відновлення колій, які вже відпрацювали свій експлуатаційний термін. Ремонт на зазначеній ділянці розпочався у вересні. Нині роботи на завершальній стадії. Наразі замінено 260 метрів трамвайного шляху, 5 стрілочних переводів, 2 трамвайних перетини. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Зараз комунальники закінчують укладати 25 метрів трамвайних колій із подальшим відновленням дорожнього покриття. Роботи планують завершити до кінця тижня.

«Це важливий транспортний вузол для п’ятьох трамвайних маршрутів. Востаннє колії тут ремонтували на початку 90-х років. Тому у зв’язку з наявністю аварійних ділянок вирішили зробити капітальний ремонт. Окрім того, ця ділянка переходить у вулицю Курчатова, яку зараз ремонтують. Там вкладають повністю нове трамвайне полотно. Тому доцільно відремонтувати ділянку трамвайних колій поруч для уникнення аварійних ситуацій», – сказав начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

Нові трамвайні колії – безшумні, тому мешканці не відчуватимуть дискомфорту від руху трамваїв.