У Дніпрі один із закладів харчування пристосувався до вимкнень світла (фото)

Один із ресторанів Дніпра пристосувався до вимкнень електрики. Придбали генератор. А ще термобокси, аби приготовані страви залишалися гарячими. Приймають гостей незалежно від того, є світло чи нема.

Засновниця закладу Олена каже, ресторан з історією. Минулого року відзначив 26-річчя.

«Колись тут був вугільний склад. Все почалося з мрії про власний заклад харчування, ідеї та її втілення. Бізнес – родинний. Справа всього життя, моя любов. Відсотків 90% відвідувачів – це наші постійні гості. Вони вже стали друзями», – зазначила Олена.

ресторан_Дніпро

Вона додала, що зранку 24 лютого прокинулася від вибухів. Увесь колектив вийшов на роботу. Спочатку ніхто не знав, що робити.

«Двері були відчинені. Постійно заходили і виходили люди. Справжній двіж почався. Забігали волонтери. Когось ми чаєм поїли, когось кавою. Годували, гріли. Перший тиждень жили на роботі. Я коли вийшла – не впізнала місто. Всюди протитанкові їжаки, мішки з піском. Людей майже не було на вулиці», – розповіла Олена.

ресторан_Дніпро

Поступово ресторан повернувся до звичного режиму роботи. Нині переживає нові виклики – вимкнення світла через пошкоджену ворогом енергетичну інфраструктуру. Допомагає генератор. А приготовані гарячі страви перекладають у термобокси.

За день заклад приймає до сотні відвідувачів. Люди приходять поїсти гарячого.

«Важкувато було спочатку, але справляємося. Генератор дуже виручає і термобокси. Ще є термос. Старенький але безвідмовний. Чудово тримає тепло», – розповів бармен Іван.

ресторан_Дніпро

Відвідувачка Лідія підмітила, що підприємці за будь-яких умов тримають свій фронт. Каже, якщо пройтися по місту – чутно як гудять генератори. Її улюблений заклад харчування – не виняток.

«Часто сюди ходимо. Обідати і вечеряти. Хіба що не снідаємо. Тут приймають завжди. Не важливо – є світло чи його немає, – наголосила Лідія. – Ми також підготувалися до відімкнень. У мене є зарядна станція. Можу працювати вдома. Тримаємося».

ресторан_Дніпро

За увесь час війни ресторан не зачинявся ні на день. А ще справно платить податки.