У Дніпрі офіційно зафіксовано 537 випадків захворювання на коронавірус

За минулу добу у Дніпрі по медичну допомогу з ознаками гострих респіраторних вірусних інфекцій звернулося 56 осіб. Станом на 7 липня у місті офіційно зафіксовано 537 випадків захворювання на коронавірус. 454 людини вже одужали. Один пацієнт 21-ї лікарні з підозрою на COVID-19 очікує на результати обстеження. Жоден з пацієнтів не підключений до апарата штучної вентиляції легень. Наразі маємо 222 негативні відповіді від систем ПЛР саме у 21-й інфекційній лікарні. Про це під час брифінгу 7 липня повідомила медична директорка Дніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альона Олексенко.

Вона зазначила, що мобільні бригади, які обстежують людей вдома, на сьогодні здійснили 1862 виїзди та оглянули 5855 осіб, у 370 з них виявили COVID-19.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«Хотілося б нагадати про алгоритм надання допомоги при укусах комах. У літнії період це стає актуальною проблемою. Якщо вас вкусила комаха, обов’язково промийте місце укусу холодною водою та витягніть жало. Прикладіть до місця укусу лід, який може зменшити запальну реакцію. Якщо виразно виявлений свербіж, можна прийняти антигістамінний засіб чи змастити місце укусу маззю. Пам’ятайте про те, що укус комах може викликати тяжку загальну алергічну реакцію у чутливих людей. Тому якщо падає тиск, з’являються набряки на обличчі та язику, обов’язково викликайте швидку допомогу. Бережіть себе та будьте здорові», – сказала Альона Олексенко.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!