У Дніпрі перевірили як прибирають вулиці міста

Як прибирають вулиці Дніпра – перевірила комісія з представників департаменту житлового господарства, районних адміністрацій, комунальних служб міста. Такі перевірки щотижневі. Члени комісії звертають увагу на вчасне скошування трави, вивезення сміття та видалення реклами.

«Перевірили три райони лівобережжя. Щотижня їздимо за різними маршрутами. Залучаємо до поїздок комунальні служби міста, інспекцію з благоустрою тощо. Беруть участь у комісії 14 людей», – повідомив заступник голови комісії з контролю та забезпечення належного санітарного стану Олексій Качура.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Такі перевірки із різними службами дають можливість допомогти, підказати та навести лад у районах міста, – вважає заступник голови адміністрації Самарського району Дніпровської міської ради Олег Лохмаков: «Я називаю це розширеною виїзною нарадою, де ми із представниками комунальних служб їздимо та обговорюємо, які є проблеми та що треба вирішити. Влітку найчастіша проблема – скошування трави, цьогоріч через зміну погодних умов просто не встигаємо всі ділянки прибрати. Поза цим – усе відмінно».

Але якщо на виїзді є проблема (розкидане сміття чи непокошений бур’ян), виписується протокол на службу, яка відповідає, і до вівторка наступного тижня потрібно навести лад: «Якщо не прибрали, протоколи йдуть у мерію на адмінкомісію і там уже вирішуються штрафні санкції щодо підприємства, яке за це відповідає», – підсумував представник департаменту житлового господарства Дніпровської міської ради Єгор Худяков.

Наступного разу комісія перевірить вулиці Центрального району.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!