У Дніпрі повернули додому юну «втікачку» (Фото)

Ввечері на спецлінію 102 надійшло повідомлення про зникнення дитини у Дніпрі. Стурбована мати розповіла, що її 14-річна донька пішла з дому о 18-ї годині та досі не виходить на зв’язок. Також, патрульним вдалося встановити, що дівчинка зникла з дому після сварки з вітчимом. Жінка надала прикмети доньки та описала одяг, в який вона була вбрана, коли пішла з дому. Повідомляють у прес-службі патрульної поліції Дніпра.

Інспектори оперативно відпрацювали адреси можливого перебування неповнолітньої. Поліцейські виїхали за місцем проживання бабусі дівчинки, але останньої там не виявили.

Втім, незабаром, неповнолітня «мандрівниця» вийшла на зв’язок та повідомила, що знаходиться в районі села Чаплі. Охоронці порядку швидко прибули за вказаною адресою, але на місці її знову не виявили. Патрульні знайшли свідків, які бачили дівчинку на зупинці. Останні повідомили, що схожа, за прикметами дитина побігла в сторону вулиці Таманська.

Патрульні все ж таки знайшли дівчину, яка розповіла їм, що причиною втечі стало регулярне пияцтво батьків.

Поліцейські доставили та передали неповнолітню матері, а також повідомили відділ ювенальної превенції щодо ситуації в родині.