У Дніпрі продовжують відновлювати ліфти (фото)

Торік у Дніпрі відновили рекорду кількість підйомників – 245. За перші місяці цього року у будинках, які належать громаді міста, капітально відремонтували 27 ліфтів, ще 20 планують оновити у серпні. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

У 7-му блоці багатоповерхівки на вулиці Робочій, 24-А ліфт відслужив уже 40 років і останнім часом працював нерегулярно. На прохання мешканців підйомник капітально відремонтували. Наразі він рухається швидко та майже безшумно.

ліфти_Дніпро

«Встановили повністю новий енергоощадний пристрій для підйому кабіни та електронну систему керування. Тепер у новому ліфті розбити стінку кулаком або спалити кнопку вже не вийде, адже кабіна антивандальна», — розповів керівник підприємства «Ліфтреммонтаж Дніпро» Сергій Іващенко.

Оновленому ліфту радіють мешканці будинку на вулиці Будівельників, 20. Тут підйомник також пропрацював не менш ніж 40 років і потребував ремонту.

«Я, мабуть, більше за всіх радію оновленню ліфта, адже живу на 9 поверсі. Ми чекали, коли підйомник відремонтують і тепер дуже цим задоволені», — розповіла мешканка будинку Людмила Петрівна.

ліфти_Дніпро

Представники сервісної служби і департаменту житлового господарства ДМР закликають містян дбайливо ставитися до оновлених ліфтів, не перевантажувати їх і, звичайно, не псувати. Про можливі негаразди потрібно сповіщати сервісні служби, телефони, яких вказані на інформаційних табличках у підйомниках або будинках.