У Дніпрі провели нічну інспекцію укриттів

У Дніпрі в укриття, які розташовані в міських медзакладах, теж можна потрапити цілодобово.  До центрів первинної медико-санітарної допомоги з інспекцією завітала чергова по місту Олександра Бодня. Вона відвідала амбулаторії як на лівому, так і на правому березі міста. Повідомили у Дніпровській міській раді.

«У рамах чергування ми здійснили нічну інспекцію найпростіших укриттів, аби перевірити чи доступні вони цілодобово. Ми відвідали 5 закладів на лівому та правому березі. В укриттях є пост охорони, Wi-Fi, місця для сидіння. Є можливість зарядити електронні пристрої. Також відповідно до норм є два входи. Забезпечено вільний доступ до укриття всіх охочих. Створено запаси ліків, питної та технічної води. На балансі міських медичних закладів 24 найпростіші укриття. Вони розташовані в амбулаторіях ЦПМСД», — розповіла заступниця директора департаменту охорони здоров?я населення Дніпровської міськради Олександра Бодня.

В укриттях медзакладів Дніпра є і місця для перебування з тваринами. Створені усі необхідні запаси медикаментів та провізії.