У Дніпрі ремонтують світлофор на жвавій автодорозі (Фото)

У Дніпрі розпочався капітальний ремонт світлофорного об’єкта на Набережній Перемоги. В січні цього року його зруйнувала російська ракета. На цій жвавій частині автошляху він був особливо корисний кермувальникам, адже мав функцію контролю швидкісного режиму транспорту. У разі перевищення – інформував про це водіїв за допомогою електронного табло та вмикав червоне світло. Повідомляють у Департаменті транспорту та інфраструктури м. Дніпро.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

«До капітального ремонту приступили, як тільки отримали фінансування та дочекались спеціального обладнання для датчиків швидкості та інформаційного табло. Буде змонтовано 1 оцинковану світлофорну опору, 6 транспортних світлофорів та 2 пішохідних, вони будуть світлодіодні. Також встановимо 2 кнопки виклику зеленого світла для пішоходів. Для освітлення пішохідного переходу встановимо 2 світильники. Будуть проведені роботи з монтажу кабельних ліній для з’єднання перерахованого обладнання. Плануємо завершити роботи до кінця травня. Наступного місяця встановимо 2 інформаційних табло та датчики фіксації швидкості», – розповів директор КП “Транспортна інфраструктура міста” ДМР Дмитро Герасимов.

23 травня ремонтна бригада почала працювати над монтажем двох транспортних світлофорів, одного пішохідного та частково прокладають кабельні лінії.

 

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!