У Дніпрі розкрили резонансний злочин (Фото)

У травні 2017 року в озері Курячому було виявлено понівечене тіло невідомої жінки. Щоб встановити особу померлої співробітники поліції Дніпра провели безліч слідчих заходів та експертиз, опитали десятки жителів найближчих вулиць.

Як зазначають у прес-службі ГУ НП у Дніпропетровській області, на початку квітня 2018 року особу померлої вдалося встановити. Нею виявилася 65-річна місцева жителька. Всі обставини, які з’ясували поліцейські в ході розслідування, дали їм можливість встановити підозрювану у вбивстві. Зібрані під час слідчих дій докази, вказували на те, що до злочину може бути причетна невістка вбитої.

В ході слідчого експерименту поліцейські відтворили картину подій, які відбувалися в жовтні 2016 року. Саме тоді 34-річна невістка мотузкою задушила матір чоловіка. З метою уникнення відповідальності знищила сліди злочину та позбавилась тіла. Сусідам та чоловіку сказала, що свекруха кудись поїхала. Саме тому до поліції про зникнення жінки ніхто не повідомив.

3 квітня зловмисницю затримали, а наступного дня їй вручили повідомлення про підозру у скоєнні умисного вбивства. Жінці загрожує від 7 до 15 років позбавлення волі, що передбачено ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України.