У Дніпрі ще в одному лікувальному закладі завершили капітальний ремонт (фото)

У Дніпрі продовжують оновлювати лікувальні заклади. Так, після капітального ремонту відкрили дитяче відділення стоматологічної поліклініки № 1. Раніше воно знаходилося за адресою вул. Гоголя, 6, а тепер переїхало до будівлі центру первинної медико-санітарної допомоги № 4 (вул. Шевченка, 6 А).

стоматологічна поліклініка_Дніпро

Приміщення дитячого стоматологічного відділення повністю відремонтували, облаштували новими меблями, комп’ютерною технікою, а головне – новою лікувальною апаратурою: найсучаснішими стоматологічними установками, рентген апаратом, зуботехнічною лабораторією, стерилізаційним обладнанням, дистилятором тощо.

стоматологічна поліклініка_Дніпро

Раніше ця дитяча стоматологія знаходилася у приміщенні житлового будинку, яке вже потребувало ремонту і облаштувати там рентген було неможливо. Тому було прийнято рішення перенести відділення у будівлю ЦПМСД № 4, що на вул. Шевченка, 6 А. Тут, окрім сучасного ремонту, меблів, є усе необхідне стоматологічне обладнання, матеріали. Зокрема, працюють сім кабінетів з новенькими стоматологічними установками, рентген-кабінет, стерилізаційний відділ для обробки і дезінфекції інструментів, а також зуботехнічна лабораторія. У середньому за день обслуговують 60-80 пацієнтів.

стоматологічна поліклініка_Дніпро

Лікар-стоматолог Ірина Васюта у захваті від нових умов роботи: «У новенькому приміщенні працювати – одне задоволення. Кабінети максимально зручні і обладнані усім необхідним. Раніше у нас не було рентген-кабінету, а зараз все в одному місці, що значно пришвидшує процес лікування. Що сказати – подобається тут і лікарям, і нашим пацієнтам».

стоматологічна поліклініка_Дніпро

стоматологічна поліклініка_Дніпро

стоматологічна поліклініка_Дніпро