У Дніпрі створили туристичний чат-бот

Туристичний гайд містом, перелік заходів, адреси пунктів незламності, а також номери телефонів, які знадобляться переселенцям, – усе це в одному чат-боті телеграму. Його створив Туристичний інформаційний центр Дніпра.

Чат-бот розділений на категорії, зокрема «Плануєте подорож», – можна ознайомитись із закладами харчування та де вони розташовані, дізнатись про місця проживання, шопінг та як працює транспорт Дніпра. У категорії «Календар заходів» опубліковані екскурсії та репертуари від культурних закладів міста. Є категорія з корисними контактами для переселенців та окрема добірка рекомендацій від Туристичного інформаційного центру. Також є категорія з адресами пунктів незламності.

«Екскурсійні та культурні заходи ми оновлюватимемо щотижня. Також найближчим часом додамо категорію «Активний відпочинок» та інші. Плануємо випустити англомовний формат цього боту. Загалом ми вирішили створити його, бо отримували багато запитів від гостей міста, які хотіли знайти всю корисну інформацію в одному місці. Також були запити від гідів Дніпра, які б хотіли краще інформувати населення щодо заходів. Чат-бот ми розробляли близько двох місяців, працювали над інформацією, що тут пропонуємо, аби зробити її короткою та інформативною. Надалі будемо його удосконалювати, щоб гості міста та дніпряни могли знайти все, що їх цікавить, в одному місці – у смартфоні», – зазначила начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.

Скористатись послугами чат-боту можна за посиланням: https://t.me/ticdnipro_bot