У Дніпрі створюють перший в області хоспіс

У Дніпрі з’явиться перший на Дніпропетровщині хоспіс. Медзаклад для важкохворих пацієнтів відповідатиме сучасним стандартам. Його облаштовують в колишній будівлі 15-ї міськлікарні. Нині підрядники вже встановили нові вікна та двері, замінили комунікації, монтують підлогу. Повідомляють у прес-службі ДніпроОДА.

Медзаклад створюють у колишній будівлі Дніпровської лікарні №15. Нині там – реконструкція. Оновлюють все – від вікон до системи опалення.

«Ми розширили будівлю та облаштували новий ганок. Замінили вікна і дах. Завершуємо монтаж підлоги, згодом станемо до обшивки стін гіпсокартоном», – сказав прораб підрядної організації Віталій Марсов.

Паліативний центр буде розрахований на 46 ліжок. Вони – багатофункціональні, з протипролежневими матрацами. У кожній палаті – душова. Облаштують кімнати для тимчасового перебування родичів пацієнтів і волонтерів, створять капличку.

«Буде затишно і комфортно. У закладі працюватимуть психотерапевти і фахівці з корекції болю», – зазначив начальник відділу департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Роман Стороженко.

Паліативна допомога – це медична та психотерапевтична підтримка невиліковно хворих людей та їхніх родин. Нині такі послуги надають в окремих відділеннях лікарень області, виїзні «хоспісні» бригади консультують на дому.

Хоспіс в Дніпрі буде третім в Україні.