У Дніпрі святкуватимуть день народження майстра пікантних картин

Цієї неділі у Дніпрі у Музеї японської гравюри будуть святкувати 257 років від дня народження відомого японського художника – Кацусіка Хокусай.

«Впродовж дня на вас чекає багато захоплюючої та цікавої інформації з життя та творчості митця, а також декілька сюрпризів. А саме ви дізнаєтесь чому Хокусай – це дві людини та чи насправді Хокусай – геній. Що є спільного у Моне, Сезанна та Хокусая та багато іншого», – зазначають організатори.

Організатори підкреслюють,що захід виключно для повнолітніх, адже багато гравюр митця мають досить пікантні зображення.

Кацусіка Хокусай – японський художник та ілюстратор, майстер укійо-е. Один із найвідоміших митців домодерного японського мистецтва. За своє життя Хокусай використовував не менше тридцяти псевдонімів. Незважаючи на те, що використання псевдонімів було звичайною практикою у японських художників того часу, за кількістю псевдонімів він істотно перевершує інших великих авторів. Псевдоніми Хокусая нерідко використовуються для періодизації етапів його творчості. У 1814 році Хокусай створив першу серію робіт, яку він назвав «манга». Відтоді ця назва використовується на позначення японських коміксів. На Заході Хокусай відомий передусім картиною Під хвилею Канаґавського моря.