У Дніпрі тварин рятують від страшного виснаження (Фото)

Волонтери Дніпра рятують кошенят, які жили наче у фільмі жахів. Їх було семеро — нещасних малюків від вуличної виснаженої мами-кішки. Люди їх знайшли і дуже хотіли, щоб вони вижили. Так цих малюків одне за одним перевезли до клініки.

«Лікарі боролися і продовжують боротися за кожне маленьке життя. На жаль, більшість загинули, занадто хворі і виснажені були. Двох кошенят вдалося забрати з рук смерті. Одному не змогли врятувати око. Але обидва малюки стали нарешті добре та самостійно їсти. Ще трохи долікуємо і відгодуємо і можна забирати їх додому, якщо він знайдеться», — написали волонтери «Верности».

Допоможіть сплатити за лікування крихіток!

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА.
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою «Для кошенят»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для кошенят» _________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.

Головне фото: з відкритих джерел