У Дніпрі вандали продовжують розмальовувати фасади

У Дніпрі інспекція з питань благоустрою проводить бесіди із підприємцями щодо очистки вандальних написів. Так, цілу низку таких знайшли по вул. Сергія Єфремова. Там розташована стоматологія. Адміністраторка Антоніна говорить: «Ми боремося  з цими вандалами, зафарбовуємо. От, звернули увагу на нові, приберемо».

Інспектори спочатку роз’яснюють та просять прибрати.

«Далі видаємо приписи на власників або балансоутримувачів будівель, де з’являються такі написи. На усунення є певний термін, за який вони повинні прибрати недоліки. Якщо вони цього не зроблять, то інспекція вимушена складати адміністративний протокол. Далі адміністративна комісія при виконкомі встановлює розмір штрафу: для фізичних осіб — від 340 до 1360 грн, для юридичних — від 850 грн до 1700 грн. Загалом власники прислухаються до наших нагадувань щодо утримання фасадів», — зауважив Дмитро Гомілко, завідувач сектором контролю опорядження фасадів відділу контролю благоустрою інспекції з питань благоустрою ДМР.

Отже підприємці швидко реагують на прохання фахівців інспекції з благоустрою. Так торік складено 1 000 приписів, 19 протоколів. З початку цього року  — 139 приписів та усього 1 протокол.