У Дніпрі відбувся брифінг щодо результатів роботи оперативного управління

На брифінгу, який відбувся в СДПІ у м. Дніпропетровську МГУ ДФС, йшлося про результати роботи податкової міліції та інформування про випадки звернення осіб з алкогольним отруєнням.

 Як проінформував перший заступник начальника – начальник оперативного управління Роман Затучний: «Співробітниками оперативного управління в 2016 році до Єдиного реєстру досудових розслідувань  внесено 21 кримінальне провадження. Сума збитків складає понад 88 мільйонів гривень. Відшкодовано збитків по кримінальних провадженнях у сумі  понад 47 мільйонів гривень. До суду направлено 6  кримінальних проваджень».

Також він повідомив, що у зв’язку з поширенням випадків отруєння громадян незаконно виготовленими алкогольними напоями, при купівлі лікеро-горілчаних виробів, необхідно звертати особливу увагу на якість вживаємих алкогольних напоїв.

При купівлі алкогольних напоїв насамперед необхідно звертати увагу на наступні моменти. Не здійснювати придбання алкогольної продукції, яка не маркована марками акцизного податку. Частіше всього підробляються недорогі алкогольні напої в круглих так званих «економ» пляшках. Підробляється лікеро-горілчана продукція, яка закупорюється корковими пробками. Необхідно звертати увагу на цілісність закупорки ковпачків, рівність наклейки етикетки, марок акцизного податку. Мінімальна ціна  продукції, яка реалізується повинна складати не менше 60 грн. за 0,5 л. Не купувати лікеро-горілчану продукцію з рук, в сумнівних кіосках, так званих «наливайках» на розлив, магазинах без наявної ліцензії на реалізацію алкогольних напоїв. Попередив, що вжиття фальсифікованих алкогольних напоїв може привести до летального результату.

Добавить комментарий