У Дніпрі відбувся турнір з боксу

У Дніпрі відбувся турнір з боксу «Перемога понад усе». Змагання провели на стадіоні. Їх організували Міський палац дітей та юнацтва спільно з дитячо-юнацькою спортивною школою.

«Близько 60-ти юних боксерів різного віку та вагових категорій долучилися до турніру. Це не лише дніпряни, а й дітки переселенці, які нині мешкають у Дніпрі. Учасники отримали нагороди, медалі. Загалом такі змагання — це стимул для спортсменів тримати себе у гарній фізичній формі», — сказала директорка комунального позашкільного навчального закладу «Міський палац дітей та юнацтва» Альона Шульга.

Водночас тренер з боксу Луганського обласного ліцею фізичної культури і спорту Роман Жиленков зазначив: «Цей турнір — гарна можливість для юних боксерів продемонструвати свою майстерність, а нам, тренерам, – придивитися до спортсменів».

Учасник змагань Микита Засенок теж радіє такому турніру.

«На жаль, у непрості для нашої країни часи досить мало проводиться спортивних змагань. Приємно, що у Дніпрі організували такий відкритий спортивний захід із глядачами. Це ще більше має заохочувати дітей та молодь до занять спортом», — наголосив юнак.