У Дніпрі відкрилась магічна виставка (Фото)

Різдвяні та Новорічні свята – це дні, які сповнені у нашій підсвідомості казковістю, надією, здійсненням мрій і бажань. Саме про це свідчить нам історія: людство у будь-якій ситуацій, у будь-який складний період завжди чекало на Новий рік, на Різдво, бо вірило у краще світле майбутнє, яке принесе з собою новий рік.

5

З цієї нагоди вчора у музеї ім. Д. Яворницького відкрили магічну Різдвяну виставку «Новорічні подарунки». А це ялинкові іграшки, листівки та атрибути святкового столу наших земляків. Виставка відкривається експонатами XIX ст. і закінчується сьогоденням.
«Звісно, які свята бувають без подарунків? Тим паче – різдвяні або новорічні. Складно уявити. Саме тому ми презентуємо Вашій увазі маленьку історію різдвяних та новорічних подарунків: що дарували раніше і що дарують зараз? Що цінувалося, вважалося розкішшю, а що зараз ми сприймаємо, як належне: солодощі, іграшки, алкогольні напої, пахощі. Цілий різдвяно-новорічний калейдоскоп подарунків чекає вас на виставці: подивимося на звичайні речі по-новому разом», — зазначають у  прес-службі музею.
Також, музейну виставку прикрасили роботи юних художників Дніпровської дитячої художньої школи №2.

«Виставка працює: кожного дня, крім понеділка та останньої п’ятниці місяця, з 10.00 до 17.00 години. Звертаємо Вашу увагу! 30, 31 грудня 2017 року та 1, 7 січня 2018 року – музей не працює», — зазначають працівники музею.