У Дніпрі відкрилася виставка брутального мистецтва (фото)

У Дніпрі, в арт-просторі «7 небо», відкрилася виставка «Суміш», на якій можна побачити поєднання графіки, аплікації, гумору та сатири. Її автор – Сергій Добровольський. Як коментує сам митець про свою виставку «Деякі з творів мають подвійне дно. Тому майте на увазі, що кожен побачить своє. Запрошую у світ брутального мистецтва».

Сергій Добровольський – художник, автор декількох персональних виставок. Був учасником минулорічної колективної виставки «Неформат». Перші свої роботи опублікував у 2002 році на сайті мистецької агенції «Арт-Вертеп». Захоплюється стріт-артом. Наразі працює макетником художнього моделювання.

Чому персональна виставка має назву «Суміш»? Пан Добровольський відповідає на це запитання так: «Моя серія робіт – це мікс технік, смислів, поєднання різних культурних кодів, і навіть способів мислення. Побачене глядачами може відрізнятися від мого бачення. Але на те й розрахована моя виставка».

Митець створює тривимірний простір, за допомогою якого глядачам зручніше буде побачити той чи інший елемент життя сучасного суспільства під різними кутами зору. У той же час художник підкреслює схожість багатьох ситуацій, які на перший погляд здаються взагалі не пов’язаними одна з іншою. Багато з робіт дійсно мають «подвійне дно». Як от «Vipe vs cigarettes», «Докопаться до сути», «Яблучко на тарілочці», «Жизнь из под палки» та інші. А деякі з творів просто насичені гумором. Можна не встояти від сміху!

Персональна виставка Сергія — відображення мистецтва думки. Мистецтва не тільки відношення до життя, але й вміння його показати у формі, дуже наближеної до суті. Кожен твір спонукає до думок, що є ознакою якісних робіт.

Твори Сергія Добровольского можна побачити в арт-просторі «7 небо», який розташований за адресою площа Троїцька 5а, сьомий поверх.

Виставка проходитиме до 12 травня, з 10:00 до 19:00, без вихідних. Вхід до заходу – безкоштовний.

Автор Катерина Моторна

фото автора