У Дніпрі викрито злочинну схему з привласнення бюджетних коштів

Правоохоронцями Дніпра викрито посадових осіб приватного підприємства, які налагодили схему з привласнення бюджетних коштів, виділених на ремонт та обслуговування військової техніки (ч.3 т.191 КК України).

За даними слідства, підприємство стало переможцем тендерних торгів на ремонт військової техніки, загальна сума якого становить 58 мільйонів гривень. При цьому тендерна документація останнього містила недостовірні відомості про нібито наявні дозволи, приміщення, а також матеріально-технічну базу для проведення таких робіт.

Використовуючи орендоване приміщення, працівники підприємства розбирали вживану техніку на деталі, які згодом реставрували та встановлювали на бойову техніку під виглядом нових. З метою «легалізації» своїх дій зловмисники укладали фіктивні угоди про нібито поставку нових запчастин з підконтрольними суб’єктами підприємницької діяльності. У подальшому така техніка направлялася до зони проведення ООС.

Наразі правоохоронцями проведено ряд обшуків у приміщеннях підприємства та військового представництва, під час яких вилучено відповідну документацію, військову техніку, автомобілі тощо.

Оперативний супровід у справі здійснюється Управлінням Служби безпеки України в області. Досудове розслідування триває.