У Дніпрі влаштували свято «День яблука» (фото)

У Дніпрі на території дитячо-молодіжного центру «Лідер» організували свято «День яблука». До заходу долучилися вихованці закладу разом із батьками та вихователями. У розважальній програмі були майстер-класи, конкурси, ярмарок страв із яблук, ігри, аквагрим, фотозони тощо.

День яблука_Дніпро

«Організували таке родинне свято, щоб відволікти сім’ї від війни, дати змогу продемонструвати свої вміння, таланти, майстерність. Родзинка заходу — конкурс на облаштування яблуневого ресторану. Діти разом з батьками і педагогами демонстрували приготовані страви з яблук. Свято супроводжувала концертна програма з виступами хореографічних, вокальних колективів нашого закладу. На переможців конкурсів очікували подарунки. Почастувати смаколиками можна було за донат. Усі зібрані кошти передамо для потреб наших захисників», — розповів директор комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «Лідер» Роман Нечепурук.

День яблука_Дніпро

На свято завітала і Марина разом зі своєю дитиною.

День яблука_Дніпро

«Гарний, дружній, родинний захід на яблучну тематику. Чудовий настрій, позитивні емоції отримали. Це так важливо попри нинішні непрості часи. Важливо, що відвідувачі згуртувалися для допомоги нашій армії», — підкреслила пані Марина.

День яблука_Дніпро