У Дніпрі встановлюють ігрові майданчики і альтанки (Фото)

У Дніпрі з початку 2019 року витрачено 6,3 млн грн на близько пів сотні нових ігрових майданчиків і альтанок у 14 дошкільних навчальних закладах. У 2020-му оновлення у дитячих садках продовжиться. Зараз у мерії збирають заявки, на підставі яких складуть план робіт і кошторис. Повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Так, у дитячому садку № 33 «Берізка» Самарського району нещодавно здали в експлуатацію нову сучасну комбіновану ігрову зону. На те, щоб виготовити майданчик і встановити його, знадобилося всього 10 днів. Така ігрова зона дає дітям умови не тільки для фізичного розвитку, тут можна і побігати, і пограти в різні логічні ігри.

Цей садок старий, ігрові майданчики потребували оновлення. Навесні цього року адміністрація дитсадка і батьківський актив звернулися з цією проблемою до департаменту. Пів року пішло на те, щоб пройти всі необхідні процедури: скласти технічну документацію, визначити місцерозташування майданчика, його наповнення, визначити за підсумками торгів у системі «ProZorro» підрядника, який зможе забезпечити гарантії якісної реалізації проекту.

Читайте також: У Дніпрі запустили «соціальний автобус»

М’яке гумове покриття на майданчику сертифіковане за умовами дошкільних установ і не травматичне при падінні дитини. Усі інші елементи виконані із сучасних екологічно чистих матеріалів, покритих нешкідливими для дітей фарбами і лаком.

Гарантія на покриття – рік.