У Дніпрі встановлюють нові світлофори (Фото)

У Дніпрі, на перехресті вулиць Романовського та князя Костянтина Острозького (ж/м Ігрень), на нерегульованому пішохідному переході встановили новий світлофорний об’єкт. Він складається із шести світлодіодних світлофорів: чотири – для автомобілістів і два – для пішоходів. Вони розміщені на оцинкованих опорах і мають таймери зворотного відліку часу. Повідомляють у прес-службі міської ради.

Окрім того, світлофори обладнані антивандальними кнопками виклику зеленого світла. Уночі тут працює LED-освітлення, яке автоматично вмикається із настанням сутінок. Пішохідний перехід зроблений з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями, тобто є пониження бордюрів і тактильна плитка.

«Це магістральна дорога. Тут достатньо інтенсивний рух транспорту, неподалік школа № 87 та дитсадок № 33. Мешканці цього району, адміністрація школи звернулися до міської ради, щоб встановити тут світлофор для безпеки перехожих. Роботи вже закінчено. Об’єкт введений в експлуатацію», – розповіла заступниця директора комунального підприємства «Дніпродорсервіс» Тамара Комарова.

Це другий світлофорний об’єкт із чотирьох, які планують встановити у 2019-му. Перший побудований на вулиці Молодогвардійській, 18 поруч зі школою № 24. Також світлофори мають з’явитися за адресами: Полтавське шосе – вул. Белградська та вул. 20-річчя Перемоги – вул. Роторна.

Крім того, комунальне підприємство «Дніпродорсервіс» проводить і капітальні ремонти світлофорів. Так, з початку року їх уже оновили по Запорізькому шосе – пров. Джинчарадзе та просп. Слобожанський – вул. Столєтова. На черзі: Донецьке шосе – вул. Петрозаводська та Запорізьке шосе – вул. Генерала Пушкіна. Далі: просп. Слобожанський, 73, Донецьке шосе – вул. Березинська.