У Дніпрі вулична кішка привернула увагу волонтерів (Фото)

У Дніпрі тендітна та непримітна вулична киця Марфуша звернула на себе увагу дніпровського волонтера тим, що її лапи і мордочка постійно брудні, що є неприроднім для котів, бо по своїй природі киці є чистоплотними створіннями, постійно “вмиваються” і “чистять” мордочки своїми лапками.

«І Марфушенька теж старанно це робить, але через  постійного слюнотечіння та запалення ротової порожнини, її шерстка, лапки, мордочка постійно мокрі, липкі, з неприємним гнійним запахом. Взимку постійно мокрі лапки будуть замерзати, адже похолодання не за горами. Тому Марфуша потребує негайного лікування. Просимо вашої допомоги у лікуванні киці Марфуши», – пишуть волонтери «Вірності».

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), бажано з поміткою “Для Марфуши»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з приміткою «Для Марфуши»
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування – це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками “кому найбільш потрібно”, “на срочников”, то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.