У Дніпрі вуличних тварин підстерігають небезпечні віруси (Фото)

У Дніпрі малята-сирітки потребують вакцинації негайно! Вони живуть на вулиці, просто неба, і не мають ніякого захисту від хвороб. Розповідають волонтери «Вірності».

«Дуже багато цуценят гинуть, коли залишаються без материнського молока, а щеплення ще не отримали. У них немає імунітету проти небезпечних вірусів. Ці малюки залишилися без мами, нам треба терміново зробити їм щеплення. На жаль, вакцини від вірусів не дешеві, а імунітет виробляється лише на 21-й день після другого щеплення. Тож на чотирьох цуценят потрібно придбати одразу 8 вакцин. Ще й обов`язково вакцинувати від сказу. А це нам коштуватиме більше тисячі гривень. Дуже просимо допомоги у придбанні вакцин для цих цуциків», — звертаються волонтери.

ДОПОМОГТИ можна на карту ПриватБанку № 4731 2191 1353 6209 або Монобанку № 5375 4141 0815 4955 ШЕВЧЕНКО ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА
(ВКАЗАТИ тут чи на форумі ДАТУ, ЧАС та суму допомоги), з поміткою «НА ЩЕПЛЕННЯ»
Або на поточний рахунок организації:
№ 26000060369643, валюта UAH (Гривня)
ЕГРПОУ: 36365434
Отримувач: ВIРНIСТЬ, ДМГОЗТ
Банк отримувача: ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Дніпро
МФО: 305299
Призначення: благодійна допомога з поміткою «НА ЩЕПЛЕННЯ»_________________________________________________
ЦЕ ВАЖЛИВО!
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!
БУДЬ ЛАСКА, ОБОВ’ЯЗКОВО ПИШІТЬ У КОМЕНТАРЯХ час\дату\суму перерахування — це важливо! Дякуємо за вашу допомогу та небайдужість!
Якщо гроші перераховуються з примітками «кому найбільш потрібно», «на срочников», то гроші ідуть у фонд (тобто конкретно тій тварині, у темі якого вы написали, гроші не перераховуються!)
Будь ласка, зберігайте квитанції протягом тижня.