У Дніпрі запустили ще одну дитячу залізницю (фото)

У Дніпрі запустили ще одну чудову дитячу залізницю. Вона працює на електриці, яка отримується від дитячого велосипеда «Гном». Так Технічний музей Дніпра «Машини часу» продовжує розширювати спектр експонатів, які можна оживити за допомогою незвичайного джерела енергії, повідомляє “Міський сайт”.

Енергії обертання педалей велосипедів вже перетворювали на сяючу новорічну ялинку, звук магнітофону та приймачів та інше. А тепер за допомогою м’язових кіловатів запустили чудову дитячу залізницю, про що повідомив директор музею «Машини часу» та ініціатор цього проєкту Михайло Прудніков.

дитяча залізниця_Дніпро

«Проект «Генерацiя» научился на велосипедах и тренажерах вырабатывать энергию!  Очередной активный экспонат создан на основе велосипеда «Гном» производства «ПО ЮМЗ». Предложи, что запитать выработанной электроэнергией: лампы, вентилятор, радио!? Дай свой вариант! А мы тем временем в музее «Машины времени» запускаем детскую железную дорогу от выработанных киловатт на велосипеде «Гном», – йдеться у повідомленні.

дитяча залізниця_Дніпро

Відео можна подивитися тут.

А тим часом музейники працюють над отриманням енергії від роботи інших джерел – зокрема старої швейної машинки «Зінгер» та польового телефону.

А також – готують нову експозицію «Генерація», яка буде присвячена цьому питанню.

дитяча залізниця_Дніпро

Фото – музей «Машини часу»