У Дніпрі завершили реконструкцію культового місця (фото)

У Дніпрі попри війну завершили реконструкцію культового місця фанатів футболу – бульвару Кучеревського. Менш ніж за 9 місяців оновили все: від тротуарів та газонів до лав та зелених насаджень. Замість 45 старих дерев та кущів висадили 400 нових зелених насаджень: сосна, ялина, ялівець, липа, вишня, самшит тощо. Крім цього, тут встановили оновлену візитівку бульвару – човен ФК «Дніпро».

бульвар Кучеревського_Дніпро

бульвар Кучеревського_Дніпро

«Човен, який тут раніше стояв, не вписувався архітектурно у загальну концепцію проєкту. Тож ми провели консультації з футбольними фанами і домовились, що старий човен перенесемо на інше місце. Як мені відомо, зараз він розміщений на території стадіону. Тепер на бульварі Кучеревського є новий човен з полірованої сталі, за задумкою архітекторів він має символізувати яскраве майбутнє та історію футбольного клубу. Крім цього, після завершення війни також плануємо встановити підйомний ліфт для людей з інвалідністю», – зазначив головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

бульвар Кучеревського_Дніпро

бульвар Кучеревського_Дніпро

Тривають роботи і на площі Успенській. Наразі підрядники оновили тротуарну плитку, оздобили фрагменти проїжджої частини, змонтували декоративне освітлення, встановили лави та клумби, висадили чималу кількість дерев та кущів.

«Ця локація має стати прикрасою центральної частини міста, вона розрахована на всі верстви населення, але більший акцент ми робимо на дітях, бо за планом проєкту тут з’явиться сучасний дитячий майданчик, а фішкою вулиці буде скеледром. Крім цього, прикрасою скверу стане сучасний фонтан», – зазначив головний архітектор міста Дмитро Волик.

площа Успенська_Дніпро

Представник генпідрядника Дмитро Шевченко також додав: «На даний момент ми уклали близько 7 тис. кв. м дорожнього покриття, майже на 95 % сформовані малі архітектурні форми, десь на 90 % залили бетон під покриття, висаджено понад 200 зелених насаджень. Дерева (які надаватимуть тінь та затишок) обирали архітектори міста, насадження привезли з Європи – багато нестандартних сортів».

площа Успенська_Дніпро

Наразі ці проєкти підрядники втілюють власним коштом: «Підрядники, які виконують роботи на площі Успенській та на бульварі Кучеревського, мали необхідні запаси будівельних матеріалів і вирішили не розпускати штат співробітників, тож продовжили роботи на обидвох локаціях. Розрахунку з підрядниками через дію воєнного стану на даний момент не буде, це пов?язано з постановою Кабміну, яка забороняє проводити фінансування будь-яких робіт, окрім аварійних та утримання міста. Після завершення дії воєнного стану можна буде говорити про вартість робіт», – додав Антон Андрієнко.