У Дніпрі жінка пропонувала хабар за незвичну інформацію (Фото, відео)

У Дніпрі внутрішня безпека поліції затримала жінку на передачі п’яти тисяч доларів хабара посадовцю поліції. Повідомляють в ГУ НП України у Дніпропетровській області. На Дніпропетровщині оперативники внутрішньої безпеки НПУ, слідчі поліції та працівники місцевої прокуратури затримали представницю компанії, що надає ритуальні послуги, під час спроби підкупу начальника відділення поліції Дніпра. За надану в майбутньому інформацію щодо померлих осіб підозрювана пропонувала систематичну «винагороду».

Працівниця однієї з приватних компаній у Дніпрі, які спеціалізуються на ритуальних послугах, звернулася до начальника Соборного відділення поліції Дніпровського ВП ГУНП у Дніпропетровській області з метою налагодити довгострокову «співпрацю». Жінка запропонувала посадовцю поліції систематичну «винагороду» за надання інформації щодо померлих осіб.

Поліцейський попередив жінку, що її пропозиція є злочином. Одночасно повідомив про подію своє керівництво та працівників Дніпропетровського управління ДВБ НПУ.

За матеріалами внутрішньої безпеки поліції Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2 розпочато кримінальне провадження за ч.3 ст.369 Кримінального кодексу України. Органом досудового розслідування визначено Соборне відділення поліції Дніпра.

Оперативники УДВБ НПУ спільно зі слідчими поліції під процесуальним керівництвом прокуратури задокументували факт передачі представницею фірми п’яти тисяч доларів США начальнику Соборного відділення поліції.

Кошти вилучено як речові докази. Жінку затримано в порядку ст.208 КПК України. Готується оголошення про підозру. За підкуп службової особи їй загрожує позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.