У Дніпродзержинську готуються до чергового спортивного свята

18 червня на площі Петра Калнишевського (колишня Дзержинського) вперше в історії Дніпродзержинська буде проходити Фестиваль вуличних видів спорту. Нарада з питань підготовки до проведення фестивалю відбулася 7 червня під головуванням міського голови Андрія Білоусова.

«Наше завдання – зробити спорт у місті доступним і залучити якомога більше городян до ведення здорового способу життя. З цією метою ми щомісяця будемо проводити загальноміські спортивні заходи, в яких зможе взяти участь кожен бажаючий», – сказав Андрій Білоусов.

У ході наради присутні ознайомилися з планом майбутнього свята. Основні моменти, на які було акцентовано увагу, – це охорона громадського порядку, присутність чергових медиків і швидкої медичної допомоги, наявність музичного супроводу, нанесення тимчасової розмітки для умовного поділу ігрових зон та багато інших технічних деталей.

Церемонія відкриття Фестивалю відбудеться в суботу, 18 червня, на площі Петра Калнишевського о 9:30. На самій площі та в міському парку будуть діяти чотири спортивні зони. У них пройдуть змагання з кросфіту – екстремального турніру атлетів, футбольного фрістайлу – видовищного жонглювання футбольним м’ячем. Також у програмі фестивалю – відкритий чемпіонат з CrossFit (кросфіт), велозмагання на памп-треку, різноманітні конкурси для глядачів.

Добавить комментарий