У Дніпродзержинську замість занедбаної території з’явився сквер

Не минуло й місяця відтоді, як були розпочаті роботи з благоустрою території скверу, розташованого поряд зі стадіоном «Перемога» у Дніпродзержинську. Сьогодні це місце змінилося до невпізнання. З покинутої, зарослої високими бур’янами, території з величезними купами сміття сквер перетворився на справжню зону відпочинку, де можна з комфортом відпочити та погуляти з дітьми. Про це повідомляє прес-служба Дніпродзержинської міської ради.

У сквері було встановлено нові лавки з урнами, проведено зовнішнє освітлення, якого, до речі, тут ніколи не було, на алеях скверу виконано мощення тротуарною плиткою та асфальтування, викошено траву. В цілому, паркова зона приведена в ідеальний стан. Крім того, тут встановлено дитячий майданчик.

Також, за словами міського голови Андрія Білоусова, в рамках капітального ремонту мереж зовнішнього освітлення, яке проводиться в даний момент на проспекті Аношкіна, за його дорученням вже встановлюються нові освітлювальні опори на відрізку від проспекту до входу в спортивний комбінат «Прометей», щоб дітям не доводилося більше ходити на тренування в басейн і на стадіон у темряві.

Місцеві мешканці у захваті від таких перетворень в їх районі.

«Для нас як для молодих батьків дуже важливо мати поблизу місце, куди можна прийти і прогулятися з дитиною. Коли ростили старшого сина, гуляти з ним було ніде. Для нас таке перетворення скверу – приємна несподіванка, тепер ми щодня будемо приходити сюди з нашою маленькою донькою. Дякуємо нашому міському голові та всім, хто брав участь у благоустрої скверу», – кажуть молоді батьки Ірина та Анатолій.

 «Ми не просто привели сквер до ладу, але й подбали про те, щоб і надалі тут було так само чисто і красиво. Тепер в обов’язки керівництва стадіону «Перемога» входить підтримка на належному рівні санітарного стану зеленої зони, а комунальне підприємство буде систематично вивозити сміття з території. Таким чином, люди зможуть проводити своє дозвілля з комфортом, а ми будемо й далі робити все можливе, щоб таких зон відпочинку ставало в нашому місті все більше», – наголосив Андрій Білоусов.

Залишити відповідь