У Дніпропетровській області почала працювати регіональна робоча група громадської ради при МВС України

У Дніпрі радник міністра внутрішніх справ України Володимир Марченко представив членів робочої групи. Це люди з активною життєвою позицією, більшість з яких входить до різних громадських  організацій та об’єднань.

Як зазначив радник міністра, голова громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, відбір членів робочої групи проходив відкрито, на основі документів, які були подані кандидатами.

Головне завдання ради, підкреслив Володимир Мартиненко, це сприяння реалізації громадськістю конституційного права на участь в управлінні державними справами.

Члени регіональної групи ради готують рекомендації, які направляються в громадську раду. Після детального розгляду рада направляє їх в МВС і далі та чи інша громадська думка має бути врахована під час формування та реалізації міністерством державної політики.

До Дніпропетровської регіональної робочої групи увійшли також представники обласної організації Національної спілки журналістів України. Це, голова правління , заслужений журналіст України Олексій Ковальчук, та член правління, заслужений журналіст України Микола Павленко.

«Це дуже добре, що журналісти представлені в такому авторитетному громадському органі, підкреслив Микола Павленко, Оскільки, Дніпропетровська організація це одне з найчисленніших  громадських формувань в  області і включає в себе близько двох тисяч членів. Хто, як не журналісти,  щодня в своїй роботі зіштовхуються з складними соціальними конфліктами, порушеннями закону, невмілим, або неефективним його використання при вирішенні тих чи інших життєвих проблем. Вони роками працюють пліч опліч з поліцією і бачать, як позитивні, а той героїчні поступки людей у формі так і відверте нехтування своїми обов,язками. Тож, я переконаний, підкреслив Микола Павленко, що участь журналістської громади  в роботі органів внутрішніх справ принесе суспільству лише користь».

Дніпропетровська регіональна робоча група громадської ради при міністерстві внутрішніх справ України буде збиратись не рідше двох разів на місяць і має намір одразу приступити до роботи над рекомендаціями по поліпшенню ефективності діяльності правоохоронних органів.

Микола Павленко