У Дніпропетровську 12 чоловік отруїлись шаурмой

Серед жителів Дніпропетровська зареєстроване групове захворювання на гостру кишкову інфекцію, повідомляють у Державній санітарно-епідеміологічній службі України. Спочатку внаслідок спалаху хвороби постраждало 7 осіб і хворі з клінікою гострого ентероколіту середнього ступеню важкості госпіталізовані до КЗ «Дніпропетровська міська клінічна лікарня № 2». Нині вже відомо про 12 потерпілих.

За результатами епідрозслідування встановлено, що всі постраждалі пов’язують своє захворювання з вживанням напередодні в їжу шаурми придбаної у кіоску по вул. Панікахи поблизу будинку 15.

Для встановлення причин виникнення спалаху та його ліквідації працівниками Держсанепідслужби проведено санітарно-епідеміологічне обстеження в осередках захворювання. Причиною, що сприяла виникненню спалаху, ймовірно стало порушення санітарно-гігієнічних та протиепідемічних режимів, порушення технології приготування страви в кіоску «Шаурма» ФОП Савченко А.М.

Для лабораторних досліджень відібрано 7 проб харчових продуктів, 15 змивів та 2 проби питної води. Семеро захворілих та працівника кіоску обстежено бактеріологічно — результати в роботі. З’ясовується коло контактних осіб. У закладі проведено заключну дезінфекцію. Про спалах захворювання поінформовано ОДА, ГУ Національної поліції Дніпропетровської області, місцеву прокуратуру та Держпродспоживслужбу у Дніпропетровській області.

Добавить комментарий