У Дніпропетровську затримали посадовця на хабарі

За видачу безкоштовної путівки начальник одного з відділів Дніпропетровської обласної державної адміністрації вимагав 6 тисяч гривень. Працівники УЗЕ та військової прокуратури затримали посадовця за місцем роботи. Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Дніпропетровській області.

«За матеріалами Управляння захисту економіки у Дніпропетровській області ДЗЕ Нацполіції слідчі військової прокуратури відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України», – йдеться у повідомленні.

Посадовець вимагав від громадянина 6 тисяч гривень хабара за видачу його батькові путівки. Відповідно до законодавства вона повинна надаватися безкоштовно.

Корупціонеру загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком до 3-х років, з конфіскацією майна.

Працівники Управління захисту економіки Нацполіції у Дніпропетровській області встановлюють інші факти корупційної діяльності.

Залишити відповідь