У Дніпровському музеї з’явились унікальні спортивні нагороди (Фото)

Спортивний фонд Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.І. Яворницького має  унікальне поповнення –  спортивні нагороди чемпіонів та призерів XV Паралімпійських ігор – вихованців Дніпропетровського обласного центру «Інваспорт».

img_7460

Тепер в музейній колекції можна побачити: офіційний талісман XV Паралімпійських Ігор зелений Том з «волоссям» у вигляді листя пальми. Він являє собою уособлення бразильської фауни. Ці талісмани разом з золотими, срібними та бронзовими медалями отримували всі чемпіони та призери Паралімпіади на п’єдесталі пошани. А саме Денис Дубров – чемпіон та призер з плавання – передав їх музею разом з дипломами на золоту, срібну та бронзову медалі.

img_7459

Дніпровська плавчиня Ганна Стеценко подарувала музею диплом до золотої медалі XV Паралімпіади, олімпійські шорти з майкою і талісманом Чемпіонату Світу з плавання 2015 року.

img_7463

Також, як повідомляють на офіційному сайті музею, спортсмени передали багато фотографій з Паралімпіади 2016 року. Серед них фото Лідії Соловйової – найсильнішої жінки планети, фото, де зображений багаторазовий чемпіон з футболу Тарас Дутко, який несе прапор України в день закриття Паралімпіади.

img_7461

Залишити відповідь