У Дніпровському почав працювати ще один сімейний лікар

Жителям Дніпровського можна не хвилюватися за своє здоров’я. Нещодавно перед людьми постали наслідки медреформи – один сімейний лікар на все селище, який просто фізично не зможе охопити усіх місцевих. Варто зазначити, з одним медиком одночасно заключити декларації можуть лише 1800 пацієнтів.

Таким чином, Дніпровське застрягло у глухому куті, адже без декларації місцеві жителі  просто не зможуть отримати більшу частину медичних послуг чи потрапити до вузькопрофільних спеціалістів.

Проте вже зараз у селищі почав працювати ще один лікар сімейної медицини. За словами Інни Анатоліївни Соколової, керівниці «Верхньодніпровського центру первинної медико-санітарної допомоги”, вже з другого грудня можна починати заключати декларації. Зробити це дуже просто та швидко, вам необхідний паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон.

Якщо ви ще не встигли це зробити, то радимо не зволікати, адже холодна пора року – це період підвищеного ризику для організму. Про необхідність підтримки ще одного медичного працівника у Дніпровському наголосив і директор Дніпровського крохмалепатокового комбінату, Петро Сокирко. Наголошує, людям потрібна захищеність і впевненість у власному здоров’ї, тож підпримство взяло на себе створення необхідних умов для роботи спеціаліста.

Довіряти здоров’я невідомим приватним лікарям, або викликати «швидку» при перших симптомах застуди – не вихід, тож тепер жителі Дніпровського зможуть не хвилюватись за власні діагнози.