У Кривому Розі розпочав роботу асфальтний завод (фото)

14 квітня у Кривому Розі відбувся запуск асфальтного заводу, який традиційно поклав початок комплексному ремонту міських автомагістралей. Мер Костянтин Павлов поставив завдання — бригади повинні працювати у кожному районі міста. Продуктивність заводу становить до 80 тонн асфальтобетонної суміші на годину.

Мер підкреслив: «Одразу після зими, в дуже нестабільних погодних умовах, ми розпочали ремонт проблемних ділянок доріг, в тому числі, із застосуванням ефективної технології, як її в народі називають — «задувки». Це дозволило в досить короткі терміни привести до ладу ділянки за маршрутами громадського транспорту та інші ключові місця.

Зараз, як тільки погода стабілізувалася, ми розпочали ремонти «під фрезу» — комплексно, зі зняттям старого асфальту. Також поставлено завдання по жорсткому контролю за якістю нового покриття на всіх етапах. По-перше-має бути висока якість асфальту і асфальтно-бетонної суміші. По-друге — строго за технологією повинні виконуватися підготовчі роботи. По-третє — укладання асфальту. Цього року, зі зрозумілих причин, фінансовий ресурс міста вкрай обмежений — тому роботи будуть проводиться максимально ефективно і раціонально».

асфальтний завод_Кривий Ріг

На 100% готові до виробництва асфальтобетону всі системи заводу: система холодної сировини (бункери-живильники, стрічковий конвеєр), система підсушування (сушильний барабан, пальники), система сортування та змішування (зважування дозатори, змішувач), система зберігання і нагрівання бітуму (бітумне господарство), система управління АСУ (автоматизована система управління) готові.

асфальтний завод_Кривий Ріг

Підрядниками підготовлений достатній запас всіх необхідних компонентів для виробництва високоякісного асфальту: бітум, відсів, щебінь потрібних фракцій, мінеральний порошок

асфальтний завод_Кривий Ріг

Фото: Квочка І.