У Кривому Розі депутати ухвалили важливе рішення

На позачерговій сесії Криворізької міської ради, яка розпочалася з хвилини мовчання в пам’ять про Костянтина Павлова, секретар міськради Олександр Котляр, який пропрацював у місцевому самоврядуванні всього 9 місяців, склав із себе повноваження, щоб зберегти спокій і стабільність у місті, підкресливши, що це – його особисте, і в даній ситуації, єдине правильне рішення.

«Я ніколи не тримався за жодні посади. Я хотів би довести до кінця свою роботу, але зараз я відмовляюся від своєї посади. Прошу депутатів підтримати мою відставку», – сказав у своєму зверненні до депутатів і криворіжців Котляр.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

Депутати міськради з повагою поставилися до цього рішення. Після процедурних питань на посаду нового секретаря міськради – який і виконуватиме обов’язки мера міста до нових виборів – більшість депутатів внесла кандидатуру Юрія Григоровича Вілкула.

Юрій Вілкул сказав: «У мене, справді, проблеми зі здоров’ям, ви знаєте про моє рішення рік тому на другому турі виборів. Але зараз, щоб захистити місто, не дати занурити його в хаос, забезпечити роботу всього міського господарства, я готовий виконувати обов’язки мера до наступних виборів».

Під час таємного голосування кандидатуру Юрія Вілкула підтримала більшість депутатів міськради.

Депутати подякували Юрію Вілкулу за дуже мужнє рішення і звернулися до нього з вимогою забезпечити собі серйозну охорону.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!