У Кривому Розі для розвитку міста залучають інвестиції

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов підписав із Українським фондом соціальних інвестицій (далі УФСІ) рамкову угоду про реконструкцію амбулаторії №6 ЦПМСД №5 у Довгинцівському районі.

Вже третій рік поспіль Кривий Ріг співпрацює із Українським фондом соціальних інвестицій та ГО «Егіда–Центр». Спеціалізацією Фонду є реалізація складних інфраструктурних проєктів в соціальній сфері з особливим акцентом на енергозберігаючі технології.

«Для нас головне — зробити рідне місто комфортним для криворіжців та зручним для життя. Для цього ми не лише спрямовуємо міські кошти, а й залучаємо інвестиції наших міжнародних партнерів. Разом із Українським фондом соціальних інвестицій вже реалізуємо декілька важливих проєктів на житломасиві Інгулець: на завершальному етапі ремонт гуртожитку по вулиці Каткова, а вже у травні розпочнеться капремонт дитячого садочка №255. Зараз розпочинаємо новий проєкт з Фондом — по реконструкції медичних закладів міста. І хочу запевнити наших партнерів — зробимо все, щоб кожен проєкт був реалізований максимально якісно»,- підкреслив мер Костянтин Павлов.

інвестиції_Кривий Ріг

Відповідно угоди про співпрацю, капітальний ремонт амбулаторії у Довгинцівському районі стартує у липні поточного року. Паралельно, триває виготовлення проєктно-кошторисної документації для виконання ремонтних робіт у амбулаторії № 7 Центру №1 по вул. Каткова, 2 на житловому масиві Інгулець. Також, визначені потреби амбулаторії в медичному обладнанні, яке буде надане УФСІ за кошти гранту Уряду Німеччини.

«Нам дуже приємно працювати з Кривим Рогом. Є цілковите порозуміння з міською владою, налагоджена системна, злагоджена робота з профільними управліннями та департаментами. Підписана угода це, перш за все, — фінансове зобов’язання Українського фонду соціальних інвестицій щодо виконання робіт перед громадою міста та амбулаторією», — зазначила Тетяна Скляренко, консультантка з розвитку потенціалу громад Східне регіональне представництво Українського фонду соціальних інвестицій

Довідково: З 2018 року Український фонд соціальних інвестиції розпочав реалізацію Проєкту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VI», який фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини через Німецький банк розвитку KfW та триватиме до кінця 2021 року.