У Кривому Розі оновлюють ліфти у багатоповерхівках (фото)

У Кривому Розі, для допомоги мешканцям багатоповерхівок, продовжує діяти міська програма з оновлення ліфтів – вже замінено 605 одиниць. У 2021 році – 104 фактично нових ліфтів, наступного року – ще 100.

У 2021 році на муніципальні програми з підтримки ОСББ, впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді передбачено 126,5 млн грн. Одним із вагомих напрямків цієї комплексної роботи є проведення капітальних ремонтів ліфтів, повідомляє ТРК “Рудана”.

Слідкуйте за нами в Telegram та Viber !

оновлення ліфтів_Кривий Ріг

У Кривому Розі – 3061 ліфт. Їх необхідно поступово замінювати, бо мова йде про безпеку жителів. Вирішення цього питання взяла на себе місцева влада.

Під час чергової робочої поїздки, заступник міського голови Олександр Катриченко зустрівся із мешканцями будинку по проспекту Гагаріна, 61А, у якому, завдяки міській програмі, було відремонтовано ліфт.

«Ліфти – достатньо складна інженерна конструкція, і їх ремонт коштує дуже дорого. Навряд чи мешканці хоча б одного під’їзду змогли б зібрати гроші для того, щоб його реконструювати або замінити хоча б кабіну, не кажучи про технічне, електричне та інше обладнання. Декілька років тому була прийнята міська програма з заміни ліфтів. Вже зроблено 605 нових ліфтів. Мова йде про заміну всієї конструкції підйомника», – підкреслив Катриченко.

оновлення ліфтів_Кривий Ріг

Виконується заміна кабіни, лебідки, станції керування, канатів та інших основних вузлів зі встановленням сучасного обладнання, яке забезпечує комфортне користування ліфтами.

«Передбачено електронне керування системами безпеки, комфорт та зручність для жителів з обмеженими можливостями, додаткові поручні в кабіні. Використовуються енергозберігальні технології, що дає економію електроенергії під час їх експлуатації. І ще один важливий момент – встановлюється обладнання для забезпечення безпровідного диспетчерського зв’язку, що унеможливлює розкрадання кабелю зв’язку та тимчасове припинення експлуатації ліфтів», – наголосив директор підприємства Олександр Васильків.

Більше на нашому каналі в  YouTube, та на сторінках у  Facebook, Instagram!